Noclegi w Kościelisku

Szukają Państwo sprawdzonych noclegów w Kościelisku? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Przygotowaliśmy wykonane z wiatrołomów, zasilane energią z fotowoltaiki ekologiczne chaty dostępne są przez cały rok. Zaufały nam setki gości, którzy pozostawili wiele pozytywnych opinii na naszej stronie/wizytówce internetowej i w aplikacjach.

Szeroka oferta noclegów w Kościelisku przygotowana została z myślą o rodzinach, parach, grupach przyjaciół, osobach podróżujących turystycznie jak również służbowo. Komfortowo wyposażone pomieszczenia sprawiają, że każdy poczuje się jak w domu. W kuchni znajdują się wszystkie niezbędne naczynia i sprzętypozwalające samodzielnie przygotować posiłek, a w ogrodzie jest ognisko dla amatorów gotowania na ogniu. Każda chata zaopatrzona jest w czystą, górską wodę z pobliskiej studni, którą można pić bezpośrednio z kranu. Zapewniamy pościel, ręczniki, podstawowe środki czystości i higieny osobistej. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji zarówno do aktywnego spędzenia czasu, jak i leniwego odpoczynku na łonie natury. Czyste, górskie powietrze i malownicze widoki przyciągają turystów, którzy z nawet rocznym wyprzedzeniem rezerwują domki na sylwestra w górach, długie weekendy, prywatne rocznice i jubileusze.

Zapewnimy najwyższe standardy obsługi. Rezerwując u nas krótkoterminowy nocleg w Kościelisku mogą być Państwo pewni, że wszystkie pomieszczenia przygotowane są na Państwa pobyt z najwyższą dbałością. Przytulne wnętrza z drewnem w roli głównej to cechy charakterystyczne oferowanych przez nas chat. Stawiamy na jasne warunki wynajmu, dlatego ustalona cena jest ostateczna – nie ma żadnych ukrytych kosztów za skorzystanie z udogodnień (np. korzystanie z prywatnej sauny lub drewno do kominka są bezpłatne). Zarówno przed jak i w trakcie wynajmu pozostajemy z gośćmi w stałym kontakcie – odpowiadamy na pytania, udzielamy rekomendacji i wskazówek.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zachęcamy do lektury naszego bloga, na którym opisaliśmy szczegóły noclegów w Kościelisku.