Ferie w górach

Planujesz spędzić ferie w górach? Zastanawiają się Państwo, gdzie najlepiej zarezerwować nocleg dla całej rodziny? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych chat, położonych w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego w gminie Kościelisko. Przygotowaliśmy przytulne domki w zacisznej okolicy, gdzie wieczorami można odpocząć od zgiełku i spędzić czas z najbliższymi przy cieple kominka. Duże pomieszczenia dają komfort i przestrzeń do zabaw i gier planszowych.

W pobliżu jest dużo atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku. Ścieżki do narciarstwa biegowego są na wyciągnięcie ręki pod oknami, do najbliższych stoków jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem, a piesze ścieżki górskie w Dolinie Kościeliskiej i Chochołowskiej rozpoczynają się w odległości krótkiego spaceru. W okresie zimowym w okolicy odbywa się wiele festynów, koncertów i innych imprez, do których mogą dołączyć dorośli i dzieci. Po wyczerpującym dniu można odpocząć w prywatnej saunie lub wybrać się do pobliskiego aqua parku. Możliwości jest wiele, ponieważ nasz obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Nocleg podczas ferii w górach – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gościom spędzającym ferie w górach w naszych domkach zapewniamy najwyższe standardy obsługi. Pokoje mają wygodne fotele i sofy, kuchnie posiadają niezbędne wyposażenie i naczynia, a w łazienkach znajdą Państwo podstawowe środki czystości i higieny osobistej. Z najwyższą starannością dbamy o to, by wszystkie pokoje były czyste, co potwierdzają pozytywne opinie klientów. Stawiamy na jasne warunki współpracy, dlatego ustalona cena nie ulega zmianie po zakończeniu pobytu. Nie muszą Państwo dopłacać za korzystanie z udogodnień, które znajdują się w domkach. Wszystko przygotowaliśmy z myślą o umileniu pobytu gościom i jest to do dyspozycji wynajmujących.

Bieżąca woda pochodzi z pobliskiej studni, dzięki czemu w kranie mają Państwo czystą, górską wodę. Prąd elektryczny zapewnia fotowoltaika, a przy każdym domku są kosze do segregacji odpadów. W zależności od wybranego budynku goście mają z okien widok na Czerwone Wierchy lub Giewont. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego – opowiemy o szczegółach wynajmu krótkoterminowego i warunkach współpracy.