Sylwester w górach | Domki

Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszy się sylwester w górach. Domki, które przygotowaliśmy, doskonale nadają się do spędzenia tego czasu w urokliwej, górskiej okolicy. W pobliżu dostępnych jest wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na wyciągnięcie ręki mają ścieżki do nart biegowych, a także stoki narciarskie i stadninę koni.

Nastrój towarzyszący sylwestrowi w górach zachęca do odwiedzenia restauracji serwujących pyszne dania i wysokiej jakości wina. Bez względu na to, czy poszukują Państwo miejsca na romantyczny wieczór dla pary, czy na radosną kolację w gronie przyjaciół, w odległości zaledwie dwóch kilometrów od naszych chat znajdują się opcje do wyboru na każde gusta i potrzeby. My jednak zachęcamy do spędzenia sylwestra w górach przy ognisku w ogrodzie. Tańczący ogień w ognisku i gwiazdy nad głowami pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

Dlaczego warto spędzić sylwestra w górach?

Górskie okolice są atrakcyjne dla turystów przez cały rok, a piękne widoki i szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności uwodzą latem i zimą. Okres około świąteczny związany jest ze wzmożonym ruchem turystów w kierunku górskich miejscowości. Co przyciąga podróżujących? Dlaczego warto spędzić sylwestra w górach?

Góry pozwalają uciec od codziennego biegu i zgiełku miasta. Klimat sprzyja wyciszeniu i rozmyślaniu. Górskim wycieczkom towarzyszy romantyczna atmosfera i to być może właśnie ona przyciąga tłumy turystów, którzy chcą spędzić sylwestra w górach. Pary, małżeństwa i rodziny z dziećmi przyjeżdżają spędzić niezapomniane chwile, zacieśnić więzi i tworzyć wspomnienia, które pozostaną z nimi na wiele dekad. Wspaniałe widoki na zimowe, gwieździste niebo oraz urokliwe, zazwyczaj zaśnieżone o tej porze roku krajobrazy poruszają serca. Ponadto w okolicy można dołączyć do różnych imprez sylwestrowych. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo hucznie powitać Nowy Rok na miejskim rynku, czy przy płomieniach w kominkach naszych chat, sylwester w górach spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i szybko odpisujemy na maile. Nasze chaty mają wiele udogodnień, które sprawdzają się w każdym sezonie.