Święta Bożego Narodzenia w górach

Spędzenie świąt Bożego Narodzenia w górach to marzenie wielu dorosłych i dzieci. Magiczna aura zaśnieżonych gór, bogactwo góralskich ozdób i dzwoneczki u sań przejeżdżających kuligów przyciągają do nas tłumy turystów.

Z myślą o osobach chcących przeżyć ten wyjątkowy czas w urokliwej okolicy Kościeliska przygotowaliśmy dwa domy-bliźniaki z bali, z w każdym z nich po dwie w pełni niezależne chaty. Każda chata przeznaczona jest dla czterech osób, stanowi połowę domu-bliźniaka i jest dwupoziomowa – na parterze znajduje się salon z kominkiem i aneks kuchenny, a na piętrze dwie sypialnie (jedna z dużym łóżkiem i druga z dwoma pojedynczymi łóżkami). Taki układ pomieszczeń jest idealny dla rodzin podróżujących wspólnie, gdyż rezerwując dwie chaty dla ośmiu osób łącznie mają Państwo cały dom do dyspozycji na wyłączność.

Decydując się na święta Bożego Narodzenia w naszych domkach mogą Państwo skorzystać ze wszystkich udogodnień, jakie przygotowaliśmy. Kuchnia wyposażona jest w naczynia i sprzęt AGD niezbędny do przygotowania wigilijnych potraw.Okoliczne restauracje przygotowują gotowe dania na wynos, które można podgrzać w zaserwować w chacie.

Nocleg w górach podczas świą Bożego Narodzenia

Korzystając z naszej oferty noclegu w górach podczas świąt Bożego Narodzenia można skorzystać z wielu atrakcji dostępnych niemal na wyciągnięcie ręki. Tuż pod oknami naszych domów przebiegają trasy do narciarstwa biegowego, gdzie ćwiczą zawodowcy i amatorzy. Piesze szlaki górskie rozpoczynają się zaledwie 10 minut spacerem od naszych chat, u wejścia do Doliny Kościeliskiej. O najwyższych standardach obsługi świadczą pozytywne opinie, które goście pozostawiają w naszej wizytówce googlowskiej, na portalach społecznościowych i w aplikacjach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.